Darmowa dostawa lub 0% rabatu na zakupy powyzej 39.99zł Darmowa dostawa lub 0% rabatu na zakupy powyzej 39.99zł

Kilka słów o nas...

Jedną z gałęzi jaką zajmuje się nasza firma, jest tworzenie dodatków weselnych. Od zaproszeń, przez księgi, winietki aż po prezenty dla dziadków czy rodziców.

Prócz wesel, tworzymy dodatki na chrzciny, prezenty na urodziny, gadżety firmowe, zegary, dekoracje, ... ozdoby oraz wiele innych

W naszych kompozycjach staramy się wykorzystywać ekologiczne materiały i dodatki.  Przede wszystkim wykorzystujemy naturalną sklejkę jako produkt bazowy do naszych realizacji. Dzięki kilkuletnim doświadczeniom w obróbce powyższego materiału, staliśmy się wiodącą marką w wielu dziedzinach. Naszym pracom dodajemy unikalności dzięki indywidualnym i spersonalizowanym usługą jakie stosujemy m.in. na księgach gości.

Nasze produkty mają swoich fanów nie tylko w Polsce. Wysyłamy nasze piękne rzeczy po całej Europie i tym samym dbamy o dobre imię naszego kraju.

Stale podwyższamy poziom naszych prac. Szukamy inspiracji w naturze. Poznajemy wielu ciekawych ludzi, z którymi chętnie współpracujemy. Jesteśmy zawsze otwarci na wszelkie propozycje i sugestie. Uczymy się na błędach i staramy się popełniać ich jak najmniej.

W wyrazami szacunku,

Zespół Fajnej Fabryki